ZJAZD SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZY

Komendant Hufca ZHP „Błękitne Niebo” w Rydułtowach dh hm. Robert Bluszcz zwołuje Zjazd Sprawozdawczo-wyborczy Hufca ZHP „Błękitne Niebo” w Rydułtowach na dzień 31 października (czwartek), na godzinię 18.00 w Domu Parafialnym „Radoszowik” przy kościele pw. Św. Jacka w Rydułowach-Radoszowach.

Na podstawie pkt. 10 Uchwały nr 27/XL Rady Naczelnej ZHP – Ordynacja Wyborcza ZHP z dnia 3 lutego 2019 r. – ogłaszam listę uczestników Zjazdu Sprawozdawczo-wyborczego Hufca ZHP „Błękitne Niebo” w Rydułtowach z czynnym prawem wyborczym:

 1. dh hm. Robert Bluszcz – komendant hufca
 2. Ewelina Pilny – skarbnik hufca
 3. dh. Ewa Płowaś – zastępca komendanta hufca
 4. dh phm. Michał Pośpiech – zastępca komendanta hufca
 5. dh. hm. Barbara Komarek – członek komendy hufca
 6. dh. pwd. Aneta Mandera – członek komendy hufca
 7. dh phm. Dariusz Kuczera – kwatermistrz hufca
 8. dh. hm. Adam Mandera – przewodniczący komisji rewizyjnej hufca
 9. dh. hm. Alfred Sikora – zastępca przewodniczącego komisji rewizyjnej hufca
 10. dh. phm. Ireneusz Kozielski – członek komisji stopni instruktorskich
 11. dh. pwd. Zuzanna Kała – drużynowa 1 WDH „Strumień”
 12. dh Karol Kuczera – drużynowy 11 WDH
 13. dh. Alicja Wdzienczny – drużynowa 29 WDH „Promyki Szczęścia”
 14. dh. pwd. Dominik Usarek – drużynowy 102 WADH „Tańczące Rekiny”
 15. dh. pwd. Julia Komarek – drużynowa klubu muzycznego
 16. dh. pwd. Zuzanna Komarek – przewodnicząca zespołu programowego
 17. dh. pwd. Hanna Komarek – przewodnicząca MKI „Amane”
 18. dh. phm. Sławomir Duda – administrator strony internetowej hufca

Zgodnie z pkt. 13 Uchwały nr 27/XL Rady Naczelnej ZHP z dnia 3 lutego 2019 r. wnioski w sprawie uzupełnienia lub skreślenia z listy uczestników zjazdu z głosem decydującym należy zgłosić niezwłocznie do właściwego komendanta hufca, tak by ich rozpatrzenie możliwe było przed terminem zjazdu. Po jego rozpoczęciu decyzję w sprawie uzupełnienia lub skreślenia z listy uczestników zjazdu z głosem decydującym podejmuje komendant chorągwi lub pełnomocnik komendanta chorągwi.

 

rozkaz do pobrania: rozkaz L. 5/2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress