ŻYCZENIA DMB 2019

Posłannictwem moim jest rozprzestrzenianie przyjaźni i braterstwa na całym świecie.
sir Robert Baden-Powell

Rozprzestrzeniajmy zatem przyjaźń i braterstwo, ślijmy w tym szczególnym dniu pozdrowienia do osób szczególnie nam bliskich, miejmy odwagę wspólnie zmieniać świat na lepszy.

Z okazji Dnia Myśli Braterskiej, święta wszystkich skautów i harcerzy, pamiątki urodzin sir Roberta Baden-Powella i jego żony lady Olave Baden-Powell życzymy satysfakcji, wytrwałości w dążeniu do ideałów, otwartości na drugiego oraz wspaniałych przyjaźni potwierdzających ideę braterstwa!

CZUWAJ!
zuchy, harcerze i instruktorzy